HORSKÉ ELEKTROKOLO E-ATLAND

„Desítková“ řada elektrokol od značky Crussis nabízí to nejlepší, čím se dá e-bike v dané cenové relaci vybavit. Model e-Atland 10.4 vás proveze i velmi náročným horským terénem, do kterého byste se nejspíše jinak neodvážili. Kolo však není určeno pouze pro adrenalinové zážitky a můžete ho využívat pro výlety jakéhokoliv druhu.

Unikátní hliníkový rám
Kolo Crussis e-Atland 10.4 disponuje hliníkovým rámem a kolech o rozměru 18“, 20“ a 25“. Rám je vyladěný do těch nejmenších detailů, a proto není s kolem problém zdolávat ani náročné traily a lesní cesty.

Špičkový elektromotor
Pro všechna kola „desítkové“ řady byl zvolen elektromotor Bosch Performance CX o výkonu 250W. Energii motoru dodává baterie Bosch Powertube 500 s kapacitou 482 Wh, díky které s kolem můžete dojet do vzdálenosti až 130 km. Stav baterie, úroveň asistence elektromotoru, rychlost a ujetou vzdálenost můžete sledovat na ovládacím panelu BOSCH Intuvia.

Kolo přizpůsobené pohodlné jízdě
Pro řazení bylo kolo vybaveno luxusní sadou Shimano SLX s desetirychlostní přehazovačkou. Pro lepší pohodlí kolo disponuje odpruženou vzduchem tlumenou vidlicí SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5“. Vidlici lze bez problémů uzamykat z řídítek. Nemusíte se bát ani toho, že kolo nebude na cestě, silnici nebo trailu držet, o to se starají pláště MAXXIS Forekaster 29 x 2,35, ale i hydraulické brzdy TEKTRO HD-M510.

Stylový design
Co se týče designu, kolo bylo navrženo tak, aby na první pohled upoutalo svým vzhledem. Jak můžete vidět na obrázku, rám kola kombinuje světle modrou, černou a oranžovou barvu.

Pokud máte o elektrokolo e-Atland 10.4 zájem nebo máte nějaké dotazy, určitě nás kontaktujte na 

VLASTNOSTI

Motor BOSCH Performance CX

Elektromotor BOSCH Performance můžeme považovat za krále mezi elektropohony. Jedná se o kvalitu německého zpracování. Můžete se spolehnout na jeho přesný chod a citlivý výkon. Kromě toho i při zachování nízké spotřeby nabízí velmi vysoký točivý moment, a to až 75 Nm. Kombinace kola s tímto elektromotorem je tedy opravdu to nejlepší.

Motor Performance CX byl do „desítkové“ řady kol zvolen tak, aby zvládl podmínky i toho nejdrsnějšího terénu. Můžete s ním tak bez problémů zdolávat různé kopce nebo náročné lesní trasy.
Díky použití středového elektromotoru byl zajištěn nejen bezproblémový výkon, ale také optimální umístění těžiště právě do středu elektrokola. Díky tomu jsou kola dobře ovladatelná a skvěle drží stopu.

Elektromotor disponuje nejen snímačem šlapání, ale i torzním snímačem síly šlapání. Řídící jednotka tak nepřetržitě sleduje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Jednoduše řečeno funguje systém tak, že čím větší úsilí jezdec vynaloží, tím méně mu motor pomáhá.

 

Vidlice SR-Suntour

SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5“ je vzduchem tlumená vidlice se zdvihem 100 mm, kterou můžete bez problémů přizpůsobit svojí hmotnosti. Stačí nastavit tlak vzduchu ve vidlici a elektrokolo se stoprocentně přizpůsobí vaší hmotnosti a stylu jízdy. Vidlice tak utlumí nárazy při jízdě v terénu a na nenáročném povrchu nebude zbytečně „propružovat“. Vidlici můžete samozřejmě uzamykat z řídítek.

 

Přehazovačka SHIMANO SLX

Pro vyšší řady elektrokol Crussis je jasnou volbou vysoce kvalitní přehazovačka SHIMANO SLX, která je vhodnou volbou pro pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu. Nabízí deset rychlostí, kazetu s rozsahem 11 až 36 zubů, dlouhé raménko a nízký profil měniče, který snižuje riziko, že dojde k poškození přehazovačky.

Řadící páčka nabízí dva způsoby odřazení – okamžité a vícestupňové. Kromě toho se páčka díky výborné ergonomii dobře ovládá.