HORSKÉ ELEKTROKOLO E-CITY 1,10

Elektrokolo e-City 1.10 disponuje hliníkovým rámem s pohodlnou geometrií a je vybaveno koly o průměru 26“.  Tento typ se hodí na jízdu za nákupy, do práce, nebo na pěkný nenáročný výlet s kamarády. Hlavní rámová trubka je posazena velmi nízko a vy tak můžete na kolo nasednout bez sebemenších problémů. Rovněž sesednutí je díky geometrii elektrokola rychlé a bezpečné. Elektrokolo je tak vhodné také pro ty, kterým může klasická geometrie elektrokola činit potíže ze zdravotních důvodů.P

Pohonnou jednotkou je elektromotor Bafang umístěný v zadním náboji. Na zadním nosiči pak naleznete Li-Ion baterii 13 Ah, která je schopná zajistit dojezd elektrokola až do vzdálenosti 100 km pochopitelně ale záleží na profilu terénu, způsobu jízdy a využití asistence, která je ovládána prostřednictvím LED panelu umístěného na řídítkách.

Pohodlnou jízdu zajistí odpružená vidlice a pohodlné sedlo. Součástí výbavy e-kola jsou totiž kromě předního a zadního osvětlení, stojánku a nosiče rovněž blatníky.

Sečteno a podtrženo - Crussis e-City 1.10 je elektrokolo pro použití v každodenním životě.

Pokud se chcete o kole dozvědět více, zavolejte nám

VLASTNOSTI

Baterie

Baterie s Li-Ion články 36V / 468 Wh (13 Ah) integrována do zadního nosiče e-biku. Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 100 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Samozřejmostí je vybavení baterie BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii můžete nabíjet přímo na nosiči e-kola, nebo ji lze za účelem nabití vyjmout; nabít ji tak můžete doma pomocí přiložené nabíječky v jakékoliv standardní zásuvce přibližně za 6,5 hodiny.

 

Rám

Hliníkový rám s pohodlnou geometrií. Rám má hlavní rámovou trubku posazenou nízko, a na kolo tak lze nasednout bez sebemenších problémů. Díky geometrii kola je také sesedání z kola opravdu rychlé, a tedy bezpečné. A to se hodí nejen při jízdě ve městě.

Rám je vhodný pro muže i ženy a k dispozici je ve velikostech 17“ a 19“.

 

LED panel

Motorová asistence je ovládána prostřednictvím digitálního panelu umístěného na řídítkách vedle přední brzdové páky. Panel pomocí barevných LED diod zobrazuje informace o stavu baterie a nastavení asistence motoru.