HORSKÉ ELEKTROKOLO E-CROSS LADY 7,5

Dámské krosové elektrokolo e-Cross lady 7.5 se středovým elektromotorem BAFANG MAX drive (M400) je určené nejen pro výlety všeho druhu na silnicích a cyklostezkách, ale zvládne také sportovní jízdu v kopcovitém terénu.

E-bike e-Cross lady 7.5 je díky sníženému hliníkovému rámu vhodný pro dámy. Geometrie rámu zajišťuje pohodlné nasednutí i sesednutí z kola, ale také skvělou stabilitu a ovladatelnost. Výborné stabilitě přispívá rovněž baterie s Li-Ion články Panasonic 36V / 522 Wh (14,5 Ah), která je plně integrována do rámu kola.

Toto e-kolo je vyráběno na 28“ kolech ve velikostech rámu 17“ a 19“. O řazení se stará 9 rychlostí přehazovačky Shimano Deore a jízdní komfort vám zajistí kotoučové hydraulické brzdy, odpružená vidlice Suntour NEX HLO DS 700c je vybavena pružinovým tlumením a disponuje zdvihem 63 mm.

Dojezd e-kola je 130 km v závislosti na profilu trati a způsobu využití pětistupňové asistence, která se ovládá jako u většiny elektrokol pomocí LCD barevného displeje umístěného na řídítkách. Displej zobrazuje stav baterie, zvolený stupeň asistence, rychlost a ujetou vzdálenost.

Tento typ e-kola je vybaven USB konektorem pro dobíjení mobilních zařízení.

Není nač čekat. E-bike Crussis e-Cross lady 7.5 se středovým elektromotorem je připraven pro váš parádní výlet.

Pokud se chcete o kole dozvědět více, zavolejte nám

VLASTNOSTI

SUNTOUR NEX HLO DS 700c

Elektrokolo je vybaveno odpruženou vidlicí s pružinovým tlumením SUNTOUR NEX HLO DS 700c se zdvihem 63 mm, která je skvěle přizpůsobivá váze cyklisty. Stačí jednoduše upravit předpětí pružiny (otočením kolečka po směru hodinových ručiček zvyšujete předpětí a otočením proti směru hodinových ručiček ho snižujete) a e-bike plně adaptovat vaší váze a stylu jízdy. Dobře nastavená vidlice pak skvěle tlumí nárazy při jízdě v terénu, zatímco na rovném povrchu zbytečně „nepropružuje.“ Pružení je možné uzamknout pomocí uzavírání z korunky vidlice.

 

Baterie Panasonic - 522 Wh (14,5 Ah)

Srdcem elektrokola dodávajícím energii do systému je baterie s Li-Ion články PANASONIC 36V / 522 Wh (14,5 Ah). Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 130 km. Vždy však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Samozřejmostí je vybavení baterie BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii můžete nabíjet přímo na nosiči kola, nebo ji lze za účelem nabití vyjmout – nabít ji tak můžete doma pomocí přiložené nabíječky v jakékoliv standardní zásuvce.

Doba nabítí do plné kapacity je cca 7 hodin.

 

BAFANG Max Drive (M400) 80 Nm

Elektromotor BAFANG Max Drive (M400), o výkonu 250W (max 500W), skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Při zachování nízké spotřeby nabízí opravdu vysoký točivý moment až 80 Nm.

Elektromotor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.

Použitím středového elektromotoru u většiny našich e-biků jsme docílili optimálního umístění těžiště přímo do středu kola. Elektrokola Crussis jsou tak skvěle ovladatelná a parádně drží stopu.