HORSKÉ ELEKTROKOLO E-FIONNA 9,5 S

Dámy, hledáte perfektně vybavený e-bike? Pak může být Crussis e-Fionna 9.5-S volbou pro vás. Je naprosto ideální pro vaše výlety přírodou, cestou necestou, po rovinách, přes kopce i na toulání po horách.

Dámské horské elektrokolo e-Fionna 9.5-S je určeno pro jízdu v terénu, ale zvládne i silnici nebo cyklostezku. Záleží jen na vás kam s ním vyrazíte. Od své kolegyně e-Guera 9.5-S se liší velikostí kol – dodávaná je na 29“ kolech.

Tak co, rozhodla jste se? Chcete vyrazit tam, kam se s běžným kolem nedostanete? Elektrokolo Crussis e-Fionna 9.5-S se silnější baterií je připraveno vyrazit s vámi kamkoliv chcete a už vás od něj dělí jen malý krůček!

Pokud se chcete o kole dozvědět více, zavolejte nám

VLASTNOSTI

Bafang M500 95 Nm

Elektromotor BAFANG M500 je supervýkonný středový motor o nominálním výkonu 250W (max 500W), který skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou, která je pro e-bike vždy kritická. Pro dynamickou jízdu je zásadní točivý moment, ten je v případě tohoto motoru opravdu vysoký až 95 Nm.

Elektromotor Bafan M500 je určen pro elektrokola u kterých je očekáván vysoký výkon i v tom nejnáročnějším terénu, proto jsme jím vybavili „devítkovou“ řadu našich e-biků. Pro takto vybavená elektrokola tak není překážkou opravdu žádný terén.

Motor je vybaven torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Zjednodušeně řečeno, vše funguje tak, že čím větší výkon při jízdě (při šlapání do pedálů) vynaložíte, tím více vám motor pomůže.


ROCKSHOX FS 30 Silver TK R Solo Air 29"

Vzduchem tlumená vidlice ROCKSHOX FS 30 Silver TK Solo Air 29" se zdvihem 100 mm je skvěle přizpůsobivá váze cyklisty. Stačí jednoduše upravit tlak vzduchu ve vidlici a e-bike plně přizpůsobit vaší váze a stylu jízdy. Dobře nastavená vidlice pak skvěle tlumí nárazy při jízdě v terénu, zatímco na rovném povrchu zbytečně „nepropružuje.“ Pružení je možné uzamknout pomocí uzavírání z korunky vidlice. Samozřejmostí je možnost uzamčení vidlice z řídítek páčkou PopLoc Remote.


SRAM SX EAGLE 12 rychlostí

Přehazovačka SX Eagle™ je konstruovaná ve specifickém a osvědčeném SRAM 1x designu označovaném X-HORIZON™.  X-SYNC™ spodní kladka snadno obslouží kazety s rozsahem 11-50 a 10-50 a také se podílí na celkově hladkém chodu pohonu SX Eagle™. Technologie Cage Lock umožňuje objevujícím jezdcům snadné vyjmutí zadního kola.

Nová řadící páčka SX Eagle™ se stará o přenos vašeho požadavku na změnu převodu v celém rozsahu kazety Eagle™. Masivní rozsah znamená, že nikdy nemusíte mít starosti, jestli najdete ten správný převod pro jakýkoliv terén. SX Eagle™ se vyznačuje snadným a intuitivním řazením pro každého cyklistu za všech podmínek. Další výhodou je specifické E-MTB řazení s jednotlivým odřazením na lehčí převod.

Jezděte kdekoliv díky velkému rozsahu 11 až 50 zubů kazety SRAM PG-1210 SX Eagle™. Kazeta NX umožňuje cyklistům využít každý jeden kousek z velkého rozsahu kazety Eagle™ pro šlapání do kopce a navíc je kompatibilní s konvenčním drážkovaným ořechem (pro 8,9 a 10-ti rychlostní kazety). Kazeta PG-1230 je jediná z rodiny Eagle™, která je navržená, aby vydržela stoupající nároky použití na E-MTB a perfektní řešení pro náročné a tvrdé užívání.