HORSKÉ ELEKTROKOLO E-GUERA

Ať už se chcete vydat do hor, nebo zdolávat náročný lesní terén, může pro vás být ideální volbou elektrokolo e-Guera 10.4. Tento e-bike je vybaven tím nejlepším, čím se dá v dané cenové relaci osadit. Nemusíte se díky němu bát dlouhých vzdáleností ani náročných kopců.

Hliníkový rám doladěný do nejmenších detailů
Kolo nabízí kvalitní hliníkový rám s příjemnou dámskou geometrií, s koly ve velikosti 19“ a 27,5“. Kromě toho, že je rám vyladěn do nejmenších detailů, pohodlí zaručuje i snížená rámová trubka. S kolem tak bez problémů můžete zdolávat i náročné traily a lesní cesty.

Spolehlivý motor s dalekým dojezdem
K příjemné jízdě v náročném terénu přispívá také elektromotor Bosch Performance CX o výkonu 250 W, energii kolu dodává baterie Bosch Powertube 500 s kapacitou 482 Wh a dojezdem až 130 km. Na ovládacím displeji Bosch Intuvia pak můžete sledovat stav baterie, rychlost, úroveň asistence elektromotoru a ujetou vzdálenost.

Pohodlné řazení
Co se týče řazení, kolo disponuje unikátní sadou Shimano SLX s desetirychlostní přehazovačkou. Pro příjemnou jízdu je kolo osazenou vzduchem tlumenou vidlicí SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5“ se zdvihem 100 mm. Vidlici lze samozřejmě uzamykat z řídítek. Kola jsou vybavena plášti MAXXIS Forekaster 29 x 2,35. O vaši bezpečnost se starají hydraulické brzdy TEKTRO HD-M510.

Stylový design
Kolo je designově navrženo tak, aby na první pohled bylo vidět, že je určené dámám. Jeho růžová barva mu navíc dodává určitou osobitost.

Hledáte-li elektrokolo, na které se budete moci spolehnout a nebudete se muset stydět za jeho vzhled, může být elektrokolo Crussis e-Guera 10.4 vhodné právě pro vás.

Pokud se chcete o kole dozvědět více nebo o něj máte zájem, zavolejte nám

VLASTNOSTI

Motor BOSCH Performance CX

Elektromotor BOSCH Performance můžeme považovat za krále mezi elektropohony. Jedná se o kvalitu německého zpracování. Můžete se spolehnout na jeho přesný chod a citlivý výkon. Kromě toho i při zachování nízké spotřeby nabízí velmi vysoký točivý moment, a to až 75 Nm. Kombinace kola s tímto elektromotorem je tedy opravdu to nejlepší.

Motor Performance CX byl do „desítkové“ řady kol zvolen tak, aby zvládl podmínky i toho nejdrsnějšího terénu. Můžete s ním tak bez problémů zdolávat různé kopce nebo náročné lesní trasy.
Díky použití středového elektromotoru byl zajištěn nejen bezproblémový výkon, ale také optimální umístění těžiště právě do středu elektrokola. Díky tomu jsou kola dobře ovladatelná a skvěle drží stopu.

Elektromotor disponuje nejen snímačem šlapání, ale i torzním snímačem síly šlapání. Řídící jednotka tak nepřetržitě sleduje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Jednoduše řečeno funguje systém tak, že čím větší úsilí jezdec vynaloží, tím méně mu motor pomáhá.

 

Vidlice SR-Suntour

SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5“ je vzduchem tlumená vidlice se zdvihem 100 mm, kterou můžete bez problémů přizpůsobit svojí hmotnosti. Stačí nastavit tlak vzduchu ve vidlici a elektrokolo se stoprocentně přizpůsobí vaší hmotnosti a stylu jízdy. Vidlice tak utlumí nárazy při jízdě v terénu a na nenáročném povrchu nebude zbytečně „propružovat“. Vidlici můžete samozřejmě uzamykat z řídítek.

 

Přehazovačka SHIMANO SLX

Pro vyšší řady elektrokol Crussis je jasnou volbou vysoce kvalitní přehazovačka SHIMANO SLX, která je vhodnou volbou pro pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu. Nabízí deset rychlostí, kazetu s rozsahem 11 až 36 zubů, dlouhé raménko a nízký profil měniče, který snižuje riziko, že dojde k poškození přehazovačky.

Řadící páčka nabízí dva způsoby odřazení – okamžité a vícestupňové. Kromě toho se páčka díky výborné ergonomii dobře ovládá.