HORSKÉ ELEKTROKOLO e-Largo 10.4

Ať už se chcete vydat do náročného terénu, nebo chcete kvalitní elektrokolo na příjemné výlety, může pro vás být ideálním společníkem právě elektrokolo Crussis e-Largo 10.4. Toto kolo je vybaveno tím nejlepším, čím může být v dané cenové relaci osazeno.

Kvalitní hliníkový rám
E-Largo 10.4 nabízí unikátní hliníkový rám, který je vyladěný do nejmenších detailů, díky čemuž se s ním dá bez problémů jezdit i po náročných trailech a lesních cestách. Kolo se dodává ve velikostech 18“, 20“ a 29“.

Výkonný motor s přesným a citlivým chodem
K lepší ovladatelnosti kola kromě kvalitního rámu přispívá i elektromotor Bosch Performance CX, díky kterému navíc můžete pokořit i terén, o kterém by se vám s klasickým kolem ani nesnilo. Tento motor nabízí výkon 250 W. Kolo je vybaveno baterií Bosch Powertube 500 s kapacitou 482 Wh a dojezdem do 130 km. Stav baterie, rychlost, ujetou vzdálenost a úroveň asistence elektromotoru můžete vidět na ovládacím panelu Bosch Intuvia.

Pohodlná jízda
Kolo nabízí pohodlnou sadu Shimano SLX s desetirychlostní přehazovačkou. Jízdu vám také zpříjemní odpružená vidlice SR-Suntour XCR32-AIR RLR DS 29“, která disponuje vzduchovým tlumením a zdvihem 100 mm. Vidlici lze bez problémů uzamykat z řídítek. Kola jsou vybavena plášti MAXXIS Forekaster 29 x 2,35. O vaše bezpečí se postarají hydraulické brzdy TEKTRO HD-M510.

Nesmíme zapomenout ani na design, kolo tedy nejen skvěle funguje, ale také parádně vypadá. Hledáte-li tedy vysokou kvalitu a designově pěkné kolo, může být Crussis e-Largo 10.4 vhodné právě pro vás.

Pokud se chcete o kole dozvědět více, zavolejte nám

VLASTNOSTI

Motor BOSCH Performance CX

Elektromotor BOSCH Performance můžeme považovat za krále mezi elektropohony. Jedná se o kvalitu německého zpracování. Můžete se spolehnout na jeho přesný chod a citlivý výkon. Kromě toho i při zachování nízké spotřeby nabízí velmi vysoký točivý moment, a to až 75 Nm. Kombinace kola s tímto elektromotorem je tedy opravdu to nejlepší.

Motor Performance CX byl do „desítkové“ řady kol zvolen tak, aby zvládl podmínky i toho nejdrsnějšího terénu. Můžete s ním tak bez problémů zdolávat různé kopce nebo náročné lesní trasy.
Díky použití středového elektromotoru byl zajištěn nejen bezproblémový výkon, ale také optimální umístění těžiště právě do středu elektrokola. Díky tomu jsou kola dobře ovladatelná a skvěle drží stopu.

Elektromotor disponuje nejen snímačem šlapání, ale i torzním snímačem síly šlapání. Řídící jednotka tak nepřetržitě sleduje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Jednoduše řečeno funguje systém tak, že čím větší úsilí jezdec vynaloží, tím méně mu motor pomáhá.

 

Vidlice SR-Suntour

SR-Suntour XCR32-AIR RLR 27,5“ je vzduchem tlumená vidlice se zdvihem 100 mm, kterou můžete bez problémů přizpůsobit svojí hmotnosti. Stačí nastavit tlak vzduchu ve vidlici a elektrokolo se stoprocentně přizpůsobí vaší hmotnosti a stylu jízdy. Vidlice tak utlumí nárazy při jízdě v terénu a na nenáročném povrchu nebude zbytečně „propružovat“. Vidlici můžete samozřejmě uzamykat z řídítek.

 

Přehazovačka SHIMANO SLX

Pro vyšší řady elektrokol Crussis je jasnou volbou vysoce kvalitní přehazovačka SHIMANO SLX, která je vhodnou volbou pro pohodlnou jízdu v jakémkoliv terénu. Nabízí deset rychlostí, kazetu s rozsahem 11 až 36 zubů, dlouhé raménko a nízký profil měniče, který snižuje riziko, že dojde k poškození přehazovačky.

Řadící páčka nabízí dva způsoby odřazení – okamžité a vícestupňové. Kromě toho se páčka díky výborné ergonomii dobře ovládá.